Prodotti biologici siciliani online | Sicilus

Produktai *Biologici*

Filtruoti

Rūšiuoti pagal etiketę

Olio EVO Barbera Lorenzo N. 1 Bio DOP Valli Trapanesi 500 ml
vino bianco frizzante bianco di nera bio, cantina milazzo, sicilus
Olio EVO Barbera Lorenzo N. 3 Bio DOP Val di Mazara 500 ml
Pesto di basilico alla Siciliana biologico Salemi Pina 190 g
Siciliškas baziliko pesto Biologico Salemi Pina – 190 g.
Išpardavimo kaina€5,90 Vieneto kaina €3,11 per 100g
Pesto al Finocchietto Selvatico biologico Salemi Pina 190 g Etichetta del Pesto al Finocchietto Selvatico biologico Salemi Pina
Laukinis pankolio pesto iš ekologinio žemės ūkio Salemi Pina – 190 g
Išpardavimo kaina€5,90 Vieneto kaina €3,11 per 100g
Gomasio Bio al Sesamo di Ispica Gambuzza 100 g
Ekologiškas gomasio su Ispicos sezamais Gambuzza 100 g
Išpardavimo kaina€5,90 Vieneto kaina €59,00 per kg
Sesamosa Bio Gambuzza 180 g – crema dolce di Sesamo di Ispica
Ekologiška Sesamosa Gambuzza – saldi sezamų užtepėlė 180 g
Išpardavimo kaina€9,90 Vieneto kaina €55,00 per kg
Giuggiulena Siciliana Bio al Sesamo di Ispica Gambuzza 90 g
Ekologiška sicilietiška Giuggiulena su Ispicos sezamais Gambuzza 90 g
Išpardavimo kaina€5,90 Vieneto kaina €65,56 per kg
Mandorle Pralinate al Sesamo di Ispica Bio Gambuzza 100 g
Ekologiški pralinuoti migdolai su Ispicos sezamais Gambuzza 100 g
Išpardavimo kaina€6,90 Vieneto kaina €69,00 per kg
Tahina Bio di Sesamo di Ispica Gambuzza 180 g
Ekologiška Ispicos sezamų tahini Gambuzza 180 g
Išpardavimo kaina€8,90 Vieneto kaina €49,44 per kg
Olio di Semi di Sesamo Tostato Bio Gambuzza 250 ml
Ekologiškas skrudintų sezamų aliejus Gambuzza 250 ml
Išpardavimo kaina€17,90 Vieneto kaina €71,60 per l